سه شنبه, 01 خرداد 1397
خانه

اطلاعیه

برنامه آموزش اظهارنامه های مالیاتی (بازنشر)

مشاهده در قالب PDF چاپ

 

برنامه آموزش اظهارنامه های مالیاتی بند الف ، ب و ج برگزار می گردد که زمان برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد

1-هر دفتر می بایستی نسبت به ارسال کپی پروانه با تاریخ اعتبار (حداقل تا خرداد 96 ) دفتر و معرفی کاربران حداکثر 2 نفر به پیوست کپی کارت ملی کاربران اقدام نماید .

تبصره 1: برای کاربران بالای 2 نفر این امر با بررسی دبیرخانه کارگروه دفاتر پیشخوان و انجمن  و پس از تأیید مجوز حضور دردوره صادر خواهد شد .

تبصره 2:دفاتری که در خصوص اعتبار پروانه دفتر مشکل دارند می بایستی از کارگروه دفاتر پیشخوان مستقر در استانداری معرفی نامه ارائه نمایند.

شایان ذکر است در صورت وجود هرگونه مغایرت در ارائه اطلاعات، استانداری و انجمن با دفاتر خاطی برخورد خواهد نمود.

فرم تقاضا      (دریافت فرم)

معرفی نامه (دریافت فرم)

فرم تعهدنامه (دریافت فرم)

نکات مهم:

- کلیه دفاتری که در سال های گذشته نسبت به دریافت نام کاربری اقدام نموده اند نیاز به شرکت در کلاس آموزشی نداشته  و می تواند از نام کاربری قبلی خود استفاده نمایند منوط به ارسال مجدد فرم کاربر و اگر کاربر تغییر نموده اطلاعات کاربر قبلی و کاربر جایگزین بصورت یک پرونده فرستاده شود و روی فرم نوشته شود تغییر کاربر(بدیهی است در صورت تغییر MAC صرفا فرم معرفی کاربر تحویل داده شود)

- زمان تحویل مدارک تا تاریخ 96/03/05 خواهد بود.

تحویل مدارک دفاترشهرستان ها از طریق پست به آدرس خ فجر پائین تر از بانک ملت پ45 دفتر پیشخوان مروتی کد پستی 6618695354 و دفاتر شهرستان سنندج بطور حضوری تحویل دفتر آقای مروتی داده شود.

کلیه اقدامات لازم هنگامی نهایی می شود که دفاتر مذکور مبلغ 30000 تومان به حساب انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان کردستان به شماره حساب 15013403/10 بانک ملت واریز نمایند.

دفاتری که هیچ گونه تغییری  نه در کاربر و نه در سیستم دفتر نداشته و یوز پسورد فعال دارند فقط مدارک ارسال کنندو نیازی به واریز وجه ندارند وجه واریزی مربوط به دفاتریست که کاربر جدید هستند یا با تغییر کاربر و یا mac آدرس سیستم را شامل شده اند.

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 6201
محتوا : 95
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 47629
ارائه نظر و پیشنهاد