سه شنبه, 10 اسفند 1395
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه

 

اطلاعیه

بسمه تعالی


قابل توجه آن دسته از دفاتر که خدمات سازمان فنی حرفه ای ارائه می دهند به اطلاع می رساند طبق بخشنامه جدید سازمان فنی حرفه ای 3 حرفه از کارت مهارت فنی صنعت ساختمان این سازمان که بشرح ذیل اعلام می گردد بعد از انجام ثبت نام باید کارت 18000 تومانی جهت آزمون نیز برای آن دسته از مراجعین تمدید صادر و برای آزمون به سازمان راهنمایشان کنید.

1 کارت مهارت سنگ کار ساختمان

2 کارت مهارت برقکار ساختمان

3 کارت مهارت عایق کار و اسفالت

دفاتر شهرستان سنندج مراجعین صنعت برق را به مرکز فنی حرفه ای واقع در کمربندی بهشت محمدی راهنمایی کنند.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه, 06 آبان 1395 ساعت 04:28)

 

اطلاعیه

اطلاعیه شماره (1) خدمات وزارت ورزش و جوانان

مشاهده در قالب PDF چاپ

 

با توجه به وعده ی داده شده، خدمات وزارت ورزش و جوانان از هفته ی آینده در شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت عملیاتی خواهد شد.
با توجه به تکمیل فرآیند نرم افزاری فی ما بین کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و وزارت ورزش و جوانان که تفاهم نامه ی آن بین معاونت توسعه مدیریت ریاست جمهوری و وزارت ورزش و جوانان منعقد گردیده بود، ثبت نام مربیان و داوران در مرحله ی اول و سپس ورزشکاران در مرحله ی بعد از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام خواهد شد. در همین خصوص لازم است کلیه دفاتر متقاضی نسبت به شرکت در فراخوان و گذراندن دوره ی آموزش مجازی از تاریخ  17/07/1395 اقدام نمایند.
بدیهی است دفاتر که موفق به اخذ نمره ی قبولی در آزمون آموزشی گردند مجاز به ارائه خدمات خواهند بود.

 

اطلاعیه

قابل توجه آن دسته از دفاتر که خدمات سازمان فنی حرفه ای ارائه می دهند می رساند جهت دریافت رمز عبور جدید به ساختمان فنی حرفای واقع در ویلاشهر بالاتر از مسجد قبا مراجعه نمایند بدیهی است به زودی نام نام کاربری های قبلی تغییر خواهد کرد

 

اطلاعیه

اطلاعیه شماره (15) خدمات وزارت آموزش و پرورش /عدم استقرار دفاتردر دانشگاه های کشور