چهارشنبه, 25 مهر 1397
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه

پیام دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت به مناسبت رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat
دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 14:50

 

انالله و انا الیه الراجعون

روح پر فتوح یار امام و رهبری به ملکوت اعلی پیوست

در طول تاریخ انقلاب همواره نام هاشمی رفسنجانی در برهه های حساس انقلاب مرهمی بر دردها بود هرجا قرار بود تا کسی خود را هزینه انقلاب ، امام و مردم کند نام هاشمی به گوش می رسید از پیشنهادشان به حضرت امام ره برای پذیرش اعلام خاتمه جنگ ، تا پذیرش مسئولیت های متعدد که بدور از توجه به دیدگاههای فردی، اصل نظام و ارتباط مردم و آرمان های انقلاب را مدنظر قرار میدادند چیزی که بدخواهان انقلاب را با این بیان رهبری معظم انقلاب که فرمودند "فقدان این رفیق دیرین ،همرزم و همکار نزدیک سخت و جانکاه است" مایوس نمود.
همین چند ماه پیش بود که به اتفاق روسای انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور، طی دیداری خدمت ایشان رسیدیم . در این دیدار و قبل از ورود به سالن جلسه مشکلات دفاتر را با ایشان در میان گذاشتیم و در مسیر راه با همان تبسم و نگاه عمیق که از ایشان در سال های قبل سراغ داشتم فرمودند مسیر شما مسیر درستی است پس با اتکاء به خدا این مسیر را ادامه دهید. و در تاکید این موضوع اشاره به تاسیس و راهبری دانشگاه آزاد اسلامی و مشکلات اجرائی آن داشتند.
نگاه عمیق این مرد بزرگ به حوزه های اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی و همچنین تجربه سالیان سال مدیریت در حوزه های حساس اجرائی ، ویژگی هایی را برای ایشان به بار آورده بود که به حق ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و بازوی مشورتی مقام معظم رهبری را برازنده نام هاشمی می ساخت.
بیان زیبای حضرت امام (ره ) در مورد آقای هاشمی که فرمودند هاشمی زنده است  چون نهضت زنده است جان کلام تاثیر وجودی این مرد بزرگ در تاریخ انقلاب می باشد.
کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور این ضایعه بزرگ را به حضور مقام معظم رهبری ، خانواده محترم ایشان و ملت بزرگ ایران تسلیت عرض نموده، ضمن مشارکت در مراسم تدفین این یار دیرین انقلاب برای روح بلندش غفران الهی مسئلت دارد.
علی فلاح
دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

"حضور دبیر کل محترم انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت در مراسم وداع با پیکر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی"

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور


 

اطلاعیه

اطلاعیه خطوط ارتباطی دفاتر ثبت احوال

چاپ

 

 

به اطلاع کلیه دفاتر ارائه دهنده خدمات ثبت احوال میرساند عطف به درخواست سازمان ثبت احوال، به جهت بهینه سازی خطوط ارتباطی ، کلیه دفاتر میبایست ظرف مدت 10 روز، اطلاعات خطوط ارتباطی خود را از مخابرات منطقه استعلام و فرم مربوطه در سایت epishkhan.org را تکمیل نمایند.

 

فرم تکمیل اطلاعات خطوط ارتباطی دفاتر ثبت احوال

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 04:48)

 

اطلاعیه

 

اطلاعیه

بسمه تعالی


قابل توجه آن دسته از دفاتر که خدمات سازمان فنی حرفه ای ارائه می دهند به اطلاع می رساند طبق بخشنامه جدید سازمان فنی حرفه ای 3 حرفه از کارت مهارت فنی صنعت ساختمان این سازمان که بشرح ذیل اعلام می گردد بعد از انجام ثبت نام باید کارت 18000 تومانی جهت آزمون نیز برای آن دسته از مراجعین تمدید صادر و برای آزمون به سازمان راهنمایشان کنید.

1 کارت مهارت سنگ کار ساختمان

2 کارت مهارت برقکار ساختمان

3 کارت مهارت عایق کار و اسفالت

دفاتر شهرستان سنندج مراجعین صنعت برق را به مرکز فنی حرفه ای واقع در کمربندی بهشت محمدی راهنمایی کنند.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه, 06 آبان 1395 ساعت 04:28)

 

اطلاعیه

اطلاعیه شماره (1) خدمات وزارت ورزش و جوانان

مشاهده در قالب PDF چاپ

 

با توجه به وعده ی داده شده، خدمات وزارت ورزش و جوانان از هفته ی آینده در شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت عملیاتی خواهد شد.
با توجه به تکمیل فرآیند نرم افزاری فی ما بین کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و وزارت ورزش و جوانان که تفاهم نامه ی آن بین معاونت توسعه مدیریت ریاست جمهوری و وزارت ورزش و جوانان منعقد گردیده بود، ثبت نام مربیان و داوران در مرحله ی اول و سپس ورزشکاران در مرحله ی بعد از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام خواهد شد. در همین خصوص لازم است کلیه دفاتر متقاضی نسبت به شرکت در فراخوان و گذراندن دوره ی آموزش مجازی از تاریخ  17/07/1395 اقدام نمایند.
بدیهی است دفاتر که موفق به اخذ نمره ی قبولی در آزمون آموزشی گردند مجاز به ارائه خدمات خواهند بود.

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 48 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 9751
محتوا : 99
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 52969
ارائه نظر و پیشنهاد

محبوب ترین ها
آخرین اخبار