چهارشنبه, 24 مرداد 1397
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه

بسمه تعالی

بر اساس اعلام اداره صنعت معدن تجارت نرخ خدمات سهام عدالت به ازای هر نفر 1500 تومان مصوب شده لذا خواهشمند است طبق تعرفه اقدام گردد

 

اطلاعیه

 

اطلاعیه

یوم الله 22 بهمن مبارک باد

مشاهده در قالب PDF چاپ

دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.
دهه‌ی فجر، آن آیینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. اگر این آیینه نبود، باز هم مثل همان دوره‌های تاریک و قرون خالیه، بایستی ما مینشستیم و اسمی از اسلام می آوردیم. 
دشمنان سعی می کنند انقلاب را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم می آورد. سعی می کنند امام را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست. 
راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهنده‌ی عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌یی از اقتدار نظامی و توانایی های تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب می کند.


۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد . . .

 

اطلاعیه

اطلاعیه شماره (2) خدمات بنیاد شهید، امور ایثارگران و جانبازان

مشاهده در قالب PDF چاپ

قابل توجه دفاتر محترم پیشخوان دولت

به اطلاع می رساند با توجه به تفاهمنامه فی ما بین کانون و بنیاد شهید، درراستای ارائه خدمات هر چه بهتر به خانواده های شهدا و ایثارگران از کلیه دفاتر محترم تقاضا می شود نسبت به طی دوره آموزشی مجازی اقدام لازم بعمل آورند.

بدیهی است با توجه به ارائه خدمات آتی، دفاتر فعال دراین حوزه در اولویت قرار خواهند گرفت.

 

 

اطلاعیه

پیام دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت به مناسبت رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat
دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 14:50

 

انالله و انا الیه الراجعون

روح پر فتوح یار امام و رهبری به ملکوت اعلی پیوست

در طول تاریخ انقلاب همواره نام هاشمی رفسنجانی در برهه های حساس انقلاب مرهمی بر دردها بود هرجا قرار بود تا کسی خود را هزینه انقلاب ، امام و مردم کند نام هاشمی به گوش می رسید از پیشنهادشان به حضرت امام ره برای پذیرش اعلام خاتمه جنگ ، تا پذیرش مسئولیت های متعدد که بدور از توجه به دیدگاههای فردی، اصل نظام و ارتباط مردم و آرمان های انقلاب را مدنظر قرار میدادند چیزی که بدخواهان انقلاب را با این بیان رهبری معظم انقلاب که فرمودند "فقدان این رفیق دیرین ،همرزم و همکار نزدیک سخت و جانکاه است" مایوس نمود.
همین چند ماه پیش بود که به اتفاق روسای انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور، طی دیداری خدمت ایشان رسیدیم . در این دیدار و قبل از ورود به سالن جلسه مشکلات دفاتر را با ایشان در میان گذاشتیم و در مسیر راه با همان تبسم و نگاه عمیق که از ایشان در سال های قبل سراغ داشتم فرمودند مسیر شما مسیر درستی است پس با اتکاء به خدا این مسیر را ادامه دهید. و در تاکید این موضوع اشاره به تاسیس و راهبری دانشگاه آزاد اسلامی و مشکلات اجرائی آن داشتند.
نگاه عمیق این مرد بزرگ به حوزه های اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی و همچنین تجربه سالیان سال مدیریت در حوزه های حساس اجرائی ، ویژگی هایی را برای ایشان به بار آورده بود که به حق ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و بازوی مشورتی مقام معظم رهبری را برازنده نام هاشمی می ساخت.
بیان زیبای حضرت امام (ره ) در مورد آقای هاشمی که فرمودند هاشمی زنده است  چون نهضت زنده است جان کلام تاثیر وجودی این مرد بزرگ در تاریخ انقلاب می باشد.
کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور این ضایعه بزرگ را به حضور مقام معظم رهبری ، خانواده محترم ایشان و ملت بزرگ ایران تسلیت عرض نموده، ضمن مشارکت در مراسم تدفین این یار دیرین انقلاب برای روح بلندش غفران الهی مسئلت دارد.
علی فلاح
دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

"حضور دبیر کل محترم انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت در مراسم وداع با پیکر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی"

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور


 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 14 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 7760
محتوا : 98
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 50804
ارائه نظر و پیشنهاد

محبوب ترین ها
آخرین اخبار