سه شنبه, 10 اسفند 1395
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه

به اطلاع آن دسته از دفاتری که نسبت به بروز رسانی تابلو دفاتر پیشخوان و مهر های دفتر و نداشتن سربرگ جهت مکاتبات اداری و تهیه کارت شناسایی برای پرسنل دفاتر اقدام نکرده اند هرچه سریعتر نسبت به بروز رسانی این اقلام اقدام نمایند با تشکر

کارگروه دفاتر پیشخوان استان کردستان

آخرین بروزرسانی (شنبه, 18 اردیبهشت 1395 ساعت 12:05)

 

اطلاعیه

بسمه تعالی

 

 

احتراماً با توجه به راه اندازی نرم افزار تحت وب و اعلام کد رهگیری و پسورد به اطلاع کلیه دفاتر فعال پستی شهرستان سنندج می رساند که در مورخه 95/01/29 روز یکشنبه رأس ساعت 9 صبح کلاس آموزشی در محل اداره پست مرکزی شهرستان سنندج برگزار می گردد لذا حضور کلیه دفاتر فعال پستی در کلاس فوق الزامی بوده در غیر اینصورت از ابتدای اردیبهشت ماه نرم افزار فعلی غیر فعال گردیده و امکان آموزش مجدد نمی باشد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 14 اردیبهشت 1395 ساعت 03:54)

 

تبریک سال نو

 

اطلاعیه

 

پیرو جلسه برگزار شده با مهندس کاظمی معاون امور مشترکین شرکت ارتباطات سیار مقرر شد با تشکیل جلسه ای نسبت به بررسی متن قرارداد ، نحوه ارائه تضامین و مبلغ و شیوه برگزاری آموزش در شبکه دفاتر پیشخوان دولت در نیمه دوم فروردین ماه اقدام شود.
پیرو مکاتبه صورت گرفته با جناب آقای مهندس صدوقی مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار در خصوص اعلام نارضایتی دفاتر از نحوه اخذ تضامین و نوع قرارداد منعقده، جلسه ای روز چهارشنبه با حضور آقای مهندس کاظمی و مهندس حسینی با دبیرکل کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت برگزار شد
در این جلسه در ابتدا فلاح با بیان تعامل دیرینه دفاتر با همراه اول گفت با توجه به شرایط خاص دفاتر هرچه از تهران دورتر می شویم توان و ضعف دفاتر بیشتر می شود و پرداخت هزینه های آموزشی برای آنها قابل تحمل نیست وی همچنین گفت بر اساس ابلاغیه کارگروه راهبری کشور الزاماتی داریم که در متن قرارداد دیده نشده و این امر در کنار اخذ تضامین منجر به نارضاتی دفاتر شده است .

در ادامه آقای حسینی با ارائه مستنداتی در خصوص ضرورت ارتقاء سطح کیفی خدمات در دفاتر و پیشرفت سیاستهای شرکت ارتباطات سیار توضیحاتی ارائه داد و گفت با توجه به مذاکرات قبلی و برنامه ریزی صورت گرفته ما نسبت به ایجاد فضای تعدیلی در نرخ خدمات آموزشی اقدام کرده ایم و بر این اساس نرخ آموزش در شیوه های مختلف تدوین شده که شرکت در آزمون آن هزینه ای برابر 870000 ریال دارد که در تهران دفاتر هزینه بالاتری را پرداختند .
وی در ادامه  بر ضرورت ارتقاء کیفی خدمات اشاره نمود و اعلام کرد باید دفاتر ما طبقه بندی شوند و استانداردهای ما را اجرا کنند .
در ادامه این جلسه فلاح گفت با توجه به ابلاغیه های انجام شده از سوی کارگروه راهبری کشور نوع اقدامات همراه مغایرت دارد و این در حالیست که اگر چند جلسه برگزار شود فکر میکنیم به یک الگوی مشترک مبتنی بر دستورالعملها و انتظارات دو طرف برسیم .
سپس فلاح در خصوص امکانات قابل ارائه جهت تسهیل امور برای همراه اول مطابق ابلاغیه های کارگروه راهبری توضیحاتی ارائه نمود که این امر با استقبال مهندس کاظمی همراه شد.

 

اطلاعیه

 

در جلسه روز سه شنبه که با حضور کارشناسان فنی کانون ، دادستانی انتظامی مالیاتی ، بخش فناوری اطلاعات سازمان امور مالیاتی و معاونت ساختارهای سازمان امور مالیاتی برگزار شد ضمن بررسی روند اجرائی خدمات مذکور در سال 94 فرآیند ارائه خدمات در سال 95 مورد بررسی قرار گرفت .
در این جلسه پس از بحث و بررسی موارد زیر به تصویب رسید

1-بخشنامه ای در خصوص نحوه ارائه خدمات آماده و دفاتر ملزم به رعایت آن خواهند بود در این فرآیند نوع و نحوه برخورد با تخلفات تعیین خواهد شد
2- دادستانی انتظامی مالیاتی به صورت تصادفی به دفاتر مراجعه نموده و شاخصهای اعلامی را در سراسر کشور بررسی و مطابق قانون با دفاتر خاطی برخورد خواهند کرد.
3- پهنای باند سازمان امور مالیاتی برای زمان پیک مراجعات تنظیم و پیش بینی های لازم در این خصوص صورت خواهد پذیرفت
4- دستورالعمل نحوه ارائه خدمات تهیه و دفاتر ملزم به درج آن در محضر دید مودیان خواهند بود
5-بررسی سیستم پرداخت برخط به منظور جلوگیری از اشکلات فیشهای ناقص و رفع مغایرتها در دستور کار سازمان مالیاتی قرار گرفت
6-کلیه دفاتر می بایستی در فروردین ماه مجددا با استفاده از امکانات آموزشی کانون نسبت به آموزش مجدد اقدام و تنها دفاتری که بتوانند مراحل آموزش را به صورت الکترونیکی طی نمایند و قبلا تخلف نداشته باشند قادر به ارائه خدمات حوزه مالیاتی خواهند بود.
7-در مورد خدمات بند الف و ب و ج قرار شد تا سازمان مالیاتی بررسی های لازم را مبذول و نتیجه را برای ساماندهی این امر از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت بررسی و اعلام نماید.

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروزرسانی (جمعه, 28 اسفند 1394 ساعت 08:18)

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 8 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 360
محتوا : 82
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 38073
ارائه نظر و پیشنهاد

محبوب ترین ها
آخرین اخبار