دوشنبه, 27 دی 1395
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه

 

پیرو جلسه برگزار شده با مهندس کاظمی معاون امور مشترکین شرکت ارتباطات سیار مقرر شد با تشکیل جلسه ای نسبت به بررسی متن قرارداد ، نحوه ارائه تضامین و مبلغ و شیوه برگزاری آموزش در شبکه دفاتر پیشخوان دولت در نیمه دوم فروردین ماه اقدام شود.
پیرو مکاتبه صورت گرفته با جناب آقای مهندس صدوقی مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار در خصوص اعلام نارضایتی دفاتر از نحوه اخذ تضامین و نوع قرارداد منعقده، جلسه ای روز چهارشنبه با حضور آقای مهندس کاظمی و مهندس حسینی با دبیرکل کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت برگزار شد
در این جلسه در ابتدا فلاح با بیان تعامل دیرینه دفاتر با همراه اول گفت با توجه به شرایط خاص دفاتر هرچه از تهران دورتر می شویم توان و ضعف دفاتر بیشتر می شود و پرداخت هزینه های آموزشی برای آنها قابل تحمل نیست وی همچنین گفت بر اساس ابلاغیه کارگروه راهبری کشور الزاماتی داریم که در متن قرارداد دیده نشده و این امر در کنار اخذ تضامین منجر به نارضاتی دفاتر شده است .

در ادامه آقای حسینی با ارائه مستنداتی در خصوص ضرورت ارتقاء سطح کیفی خدمات در دفاتر و پیشرفت سیاستهای شرکت ارتباطات سیار توضیحاتی ارائه داد و گفت با توجه به مذاکرات قبلی و برنامه ریزی صورت گرفته ما نسبت به ایجاد فضای تعدیلی در نرخ خدمات آموزشی اقدام کرده ایم و بر این اساس نرخ آموزش در شیوه های مختلف تدوین شده که شرکت در آزمون آن هزینه ای برابر 870000 ریال دارد که در تهران دفاتر هزینه بالاتری را پرداختند .
وی در ادامه  بر ضرورت ارتقاء کیفی خدمات اشاره نمود و اعلام کرد باید دفاتر ما طبقه بندی شوند و استانداردهای ما را اجرا کنند .
در ادامه این جلسه فلاح گفت با توجه به ابلاغیه های انجام شده از سوی کارگروه راهبری کشور نوع اقدامات همراه مغایرت دارد و این در حالیست که اگر چند جلسه برگزار شود فکر میکنیم به یک الگوی مشترک مبتنی بر دستورالعملها و انتظارات دو طرف برسیم .
سپس فلاح در خصوص امکانات قابل ارائه جهت تسهیل امور برای همراه اول مطابق ابلاغیه های کارگروه راهبری توضیحاتی ارائه نمود که این امر با استقبال مهندس کاظمی همراه شد.

 

اطلاعیه

 

در جلسه روز سه شنبه که با حضور کارشناسان فنی کانون ، دادستانی انتظامی مالیاتی ، بخش فناوری اطلاعات سازمان امور مالیاتی و معاونت ساختارهای سازمان امور مالیاتی برگزار شد ضمن بررسی روند اجرائی خدمات مذکور در سال 94 فرآیند ارائه خدمات در سال 95 مورد بررسی قرار گرفت .
در این جلسه پس از بحث و بررسی موارد زیر به تصویب رسید

1-بخشنامه ای در خصوص نحوه ارائه خدمات آماده و دفاتر ملزم به رعایت آن خواهند بود در این فرآیند نوع و نحوه برخورد با تخلفات تعیین خواهد شد
2- دادستانی انتظامی مالیاتی به صورت تصادفی به دفاتر مراجعه نموده و شاخصهای اعلامی را در سراسر کشور بررسی و مطابق قانون با دفاتر خاطی برخورد خواهند کرد.
3- پهنای باند سازمان امور مالیاتی برای زمان پیک مراجعات تنظیم و پیش بینی های لازم در این خصوص صورت خواهد پذیرفت
4- دستورالعمل نحوه ارائه خدمات تهیه و دفاتر ملزم به درج آن در محضر دید مودیان خواهند بود
5-بررسی سیستم پرداخت برخط به منظور جلوگیری از اشکلات فیشهای ناقص و رفع مغایرتها در دستور کار سازمان مالیاتی قرار گرفت
6-کلیه دفاتر می بایستی در فروردین ماه مجددا با استفاده از امکانات آموزشی کانون نسبت به آموزش مجدد اقدام و تنها دفاتری که بتوانند مراحل آموزش را به صورت الکترونیکی طی نمایند و قبلا تخلف نداشته باشند قادر به ارائه خدمات حوزه مالیاتی خواهند بود.
7-در مورد خدمات بند الف و ب و ج قرار شد تا سازمان مالیاتی بررسی های لازم را مبذول و نتیجه را برای ساماندهی این امر از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت بررسی و اعلام نماید.

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروزرسانی (جمعه, 28 اسفند 1394 ساعت 08:18)

 

اطلاعیه

قابل توجه دفاتری که تمایل دارند در ایام تعطیلات جهت ارائه خدمات فعالیت داشته باشند آمادگی خود را با ارسال به شماره فکس 33229512 دفتر آقای حیدری اعلام نمایند.در غیر اینصورت انجمن با اختیار خود دفاتری را جهت شیفت نورزی انتخاب خواهد نمود.

 

 

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان کردستان

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 03:43)

 

اطلاعیه

اطلاعیه در خصوص تفاهم نامه فی مابین سازمان فنی حرفه ای استان کردستان و انجمن دفاتر پیشخوان جهت انجام خدمات سازمان فنی حرفه ای استان که اغلب دفاتر با آن آشنایی دارند در پرتال http://advari.irantvto.ir که مراجعین این سازمان از این پس به سمت دفاتر هدایت خواهند شد از کلیه دفاتر خواهشمند است طبق تعرفه تصویب شده به شرح زیر اقدام نمایند.با دفاتر متخلف برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.

1 خرید کارت اعتباری جهت آزمون ادواری از سایت 10000 ریال

2 خرید کارت اعتباری جهت آزمون صنعت ساختمان 10000 ریال

3 خرید کارت اعتباری جهت آزمون صنایع دستی 10000 ریال

4 خرید کارت اعتباری جهت آزمون برای مردودین آزمونهای عملی 10000 ریال

5 خرید کارت اعتباری جهت ثبت نام دوره آموزشی 10000 ریال

6 خرید کارت اعتباری جهت مشاوره انتخاب دوره های آموزشی 10000 ریال

7 خرید کارت اعتباری جهت صدور گواهی نامه مهارتی 10000 ریال

8 ثبت نام جهت آزمون کتبی ادواری در سایت 25000 ریال

9 ثبت نام جهت آزمون صنعت ساختمان در سایت 25000 ریال

10 ثبت نام جهت آزمون صنایع دستی در سایت 25000 ریال

11ثبت نام متقاضی در دوره های آموزش در سایت 25000 ریال

12 درخواست صدور ابلاغ موسسین آموزشگاه آزاد 100000 ریال

13 درخواست صدور ابلاغ مربی آموزشگاه آزاد 100000 ریال

14 درخواست صدور ابلاغ مدیر آموزشگاه آزاد 100000 ریال

 

اطلاعیه

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان می رساند هر چه سریعتر در خصوص تکمیل اطلاعات دفتر در سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تا پایان امسال اقدام کنند چنانچه اقدام نگردد عواقب آن بر عهده خود دفتر خواهد بود.

 

دفاتري كه تا كنون نسبت به ثبت نام و تكميل مشخصات در سامانه سازمان تنظيم مقررات راديويي اقدام ننموده اند دقت فرمايند:

دفاتر پیشخوان دولت سراسر استان توجه داشته باشند که ثبت نام و تکمیل پروفایل در سامانه سازمان تنظیم مقررات رادیویی الزامی است و این سازمان از این پس در ارایه خدمات و مواردی مانند تمدید و یا تغییر نام پروانه به دفاتری که در سامانه تعریف نشده باشند توجهی نخواهد داشت.

 

بخشنامه سازمان تنظیم مقررات رادیویی و راهنماي تصويري ثبت نام را میتوانید از اینجا دانلود کنید.

لینک ثبت نام در سایت تنظیم مقررات

 

 

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان کردستان

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 18 اسفند 1394 ساعت 13:26)

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 3 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 342
محتوا : 79
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 35908
ارائه نظر و پیشنهاد

محبوب ترین ها
آخرین اخبار