پنجشنبه, 27 آذر 1393
خانه

صفحه اصلی

اطلاعيه فوري فوري

بسمه تعالي

احتراماً بدينوسيله به اطلاع كليه اعضاي محترم انجمن صنفي كارفرمايي دفاتر پيشخوان خدمات دولت در استان كردستان مي رساند به دلايلي تشكيل مجمع عمومي فوق العاده روز سه شنبه مورخ 1391/07/25 ميسر نبوده و تشكيل نخواهد شد ضمن پوزش ، متعاقباً زمان و مكان برگزاري مجمع مذكور به استحضار خواهد رسيد .

 

انجمن صنفي دفاتر پيشخوان دولت استان كردستان

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 24 مهر 1391 ساعت 07:18)

 

اطلاعيه مهم

اطلاعيه                                                                                          اطلاعيه


 

بسمه تعالي

همكاران محترم عضو انجمن صنفي دفاتر پيشخوان استان كردستان

سلام عليكم

احتراماًبه استحضار مي رساند با توجه به وضعيت بحراني و نابسامان دفاتر و عدم واگذاري امور كه به خاطر برون رفت از چنين وضعيت اسفناك انجمن صنفي استان بر اساس اساسنامه طبق ماده يازده تبصره يك اقدام به برگذاري مجمع عمومي فوق العاده نموده لذا بخاطر حساسيت ويژه از كليه اعضاي محترم خواهشمند است در جلسه فوق كه سرنوشت دفاتر و ادامه حيات آن به بازخور اين جلسه بستگي دارد شركت نمايند.ضمناً طبق اساسنامه هر عضو محترم كه به دلايلي موجه نتواند در جلسه فوق شركت نمايد به يك نفر همكار خود وكالت شركت در جلسه را مي تواند اعطا نمايد با توجه به تصميمات مهم كه قرار است در اين جلسه حياتي گرفته شود شركت مسئولين دفاتر الزاميست و خواهشمند است كه مهر دفتر نيز بهمراه داشته باشيد.

 

دستور جلسه

1 بررسي و نقد و تبادل نظر در مورد آخرين وضعيت كاري انجمن صنفي

2 تصميم گيري در خصوص اعضاي هئيت مديره

3 تصميم گيري در خصوص وضعيت فعلي كارگروه و كارهاي در حال واگذاري


زمان برگزاري جلسه سه شنبه 1391/07/25 رأس ساعت 9 صبح مكان سالن اجتماعات پست بانك مركزي لطفاً در ساعت مقرر حضور داشته باشيد.

 

رئيس انجمن صنفي دفاتر پيشخوان دولت استان كردستان

غلامرضا حيدري

 

 


 


 

آخرین بروزرسانی (شنبه, 22 مهر 1391 ساعت 07:06)

 

ستگاه‌ها در واگذاری امور به دفاتر پیشخوان الکترونیک مقاومت می‌کنند

دستگاه‌ها در واگذاری امور به دفاتر پیشخوان الکترونیک مقاومت می‌کنند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی
سه شنبه, 11 مهر 1391 ساعت 12:29

taji معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: دستگاه‌های اجرایی دولتی در مقابل واگذاری تصدی‌ خود به دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک مقاومت می‌کنند.

عبدالعلی تاجی در گفت‌وگو با فارس، در مورد سرنوشت استخدامی دستگاه‌های دولتی گفت: هنوز خبری از استخدام نیروهای جدید نشده و شورای توسعه مدیریت تشکیل جلسه نداده است.
وی در مورد وضعیت انتقال کارمندان از تهران گفت: بحث مربوط به انتقال کارمندان از تهران به شهرها و مراکز استانها از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به وزارت کشور واگذار شد و باید از معاون وزیر کشور آقای محمودزاده سوال شود.
معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در پاسخ به این پرسش که مردم در مراجعه به دستگاه‌های اجرایی دولتی بسیار اذیت می‌شوند و اکثر آنها با نارضایتی مواجه می‌شوند، آیا قرار نیست تحولی در ادارات دولتی ایجاد شود، گفت: تحول در نظام اداری از زمان معاونت قبلی توسعه مدیریت شروع شده، اما نظام اداری مثل قطاری در حال حرکت است که وقتی بایستند، زمان می‌برد تا شروع به حرکت جدید کند.
تاجی تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور دستگاه‌ها را برای ارتقا سلامت اداری دعوت می‌کند. قانون سلامت اداری از سال پیش تصویب شده و همچنین سازمان بازرسی برای مبارزه با مفاسد اداری شاخص‌هایی به کمک دستگاه اداری تهیه می‌کند.
تاجی تاکید کرد: راه ارتقا سلامت نظام اداری این است که توسعه دولت الکترونیک و تقویت بخش خصوصی در ارائه خدمات اداری انجام شود و کارهای تصدی‌گری به دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک در بخش خصوصی واگذار شود.
وی تاکید کرد: هر چه ارتباط مردم به عنوان گیرنده خدمت و کارمند به عنوان دهنده خدمت، کم شود، موجب افزایش سلامت اداری می‌شود، اما تا وقتی که مردم مجبور باشند، برای یک امضا ساعت‌ها در یک اداره معطل شوند، همین آش و همین کاسه است.
معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود: مثلا در گذشته مردم برای پرداخت قبض آب و برق در صف‌های طولانی بانک معطل می‌شدند و پارتی‌بازی و رفیق‌بازی بود، اما امروز از طریق تلفن و یا خودپرداز و یا روش‌های دیگر به وسیله اینترنت پرداخت می‌شود.
وی تاکید کرد: فرآیندهای اداری تا جای ممکن باید به پیشخوانهای دولت الکترونیک واگذار شود، تا رفت و آمد مردم کم شده و هزینه آنها صرفه‌جویی شود.
تاجی افزود: افزایش سلامت اداری و واگذاری امور تصدی‌گری دستگاه‌ها به بخش خصوصی باید به یک درخواست عمومی تبدیل شود، اکثر کارها از طریق سیستم الکترونیکی انجام شود و نیاز به مراجعه حضوری مردم در ادارات نباشد.
معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود: در حال حاضر پیشخوان‌های دولت الکترونیک راه‌اندازی شده است، اما دستگاه‌ها برای واگذاری خدمات به پیشخوان مقاومت می‌کنند، همچنین در روستاها دفاتر ICT روستایی احداث شده، اما دستگاه اجرایی از دادن خدمات به این دفاتر خودداری می‌کنند.
تاجی افزود: مثلا مردم برای گرفتن یک استعلام از اداره ثبت ممکن است چند روز معطل شوند، اما اگر این خدمات به پیشخوان واگذار شود، ظرف یک ساعت کار انجام می‌شود و اگر اداره ثبت دو، سه شعبه دارد، اما صدها دفتر پیشخوان الکترونیک در سطح شهر گسترده هستند و نیازی نیست مردم از غرب و شرق شهر مراجعه کنند.
وی تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی برخی از خدمات خود را به پیشخوانهای دولت الکترونیک داده‌اند، اما متاسفانه در نظام اداری یک مقاومت‌هایی وجود دارد که حاضر نیستند، وظایف تصدی خود را به دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک واگذار کنند.
معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تاکید کرد: ‌برخی از دفاتر پیشخوان الکترونیک با ارتباطاتی که دارند، حدود 40 تا 50 خدمت گرفته‌‌اند، اما برخی چهار، پنج خدمت بیشتر دریافت نکرده‌اند و در این صورت این دفاتر توجیه اقتصادی خود را از دست می‌دهند، چون در یک نقطه تجاری و یا اداری مستقر هستند و باید کار آنها دارای توجیه اقتصادی باشد.
تاجی افزود: دستگاه‌های اجرایی باید در ارائه خدمات تصدی خود به پیشخوان‌های دولت الکترونیک پیشقدم شوند، وگرنه توجیه اقتصادی این دفاتر از بین می‌رود و مردم نیز در راهروهای ادارات سرگردان می‌شوند.

 

اطلاعيه فوري

دفاتر محترم نسبت به مطالعه بخش نامه جديد در خصوص تأئيديه تحصيلي اقدام و در سيستم بايگاني نمايند.

 

آخرین بروزرسانی (یکشنبه, 09 مهر 1391 ساعت 07:31)

 

بخش نامه پست

بخش نامه هاي جديد پستي دفاتر محترم آدرس هاي زير را وارد كرده و تصاوير را ذخيره كنيد

http://www.up2.98ia.com/images/62004523427092220529.jpg

http://www.up2.98ia.com/images/45289377283520277991.jpg

http://www.up2.98ia.com/images/99762370781552263589.jpg

http://www.up2.98ia.com/images/71512127565825090454.jpg

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 03 مهر 1391 ساعت 08:13)

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 2 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 90
محتوا : 93
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 29674
ارائه نظر و پیشنهاد