شنبه, 11 مرداد 1393
خانه

صفحه اصلی

خبر

 

لزوم حذف پیش ثبت‌نام رایتل/ نباید در فروش سیم‌کارت محدودیت باشد

 

معاون رگولاتوری گفت: هنوز از عرضه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل خبری نیست و این اپراتور باید کم کم مانند دو اپراتور دیگر مرحله پیش ثبت نام سیم‌کارت را حذف کند و محدودیتی در تعداد واگذاری نداشته باشد.

حسن رضوانی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: اپراتور سوم به تناسب نیاز برای ارائه خدمات امور مشترکین و نمایندگی‌های خود، با دفاتر پیشخوان دولت در حال امضای قرارداد است.
معاون نظارت و بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: همچنان که هم‌اکنون یک کال سنتر (مرکز تماس) برای پاسخگویی به مشترکان خود دارد و باید به مرور این مرکز را متناسب با توسعه شبکه، توسعه دهد.
وی با اشاره به دو مرحله‌ای بودن فروش سیم‌کارت رایتل، گفت: همچنین قاعدتاً باید کم‌کم پیش ثبت‌نام برای واگذاری سیم‌کارت رایتل از بین برود.
رضوانی توضیح داد: اگرچه این تصمیم در حیطه مسئولیت‌های مدیران رایتل است اما باید سلیقه واگذاری رایتل، متناسب با توسعه شبکه باشد و مانند دو اپراتور دیگر بازار، دیگر محدودیتی در واگذاری‌ها وجود نداشته باشد.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری همچنین در خصوص عرضه سیم‌کارت‌های اعتباری، گفت: فعلاً از ارائه سیم کارت‌های اعتباری رایتل خبری نیست.
وی گفت: زمان واگذاری اعتباری بر اساس طرح تجاری مدیران اپراتور خواهد بود.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 10 مرداد 1391 ساعت 08:18)

 

خبر

logo sherkat_Gaz

واگذاری فعالیت‌های خدماتی شرکت گاز به دفاتر پیشخوان چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: تا پایان سال 92 تمام فعالیت‌های خدماتی این شرکت به دفاتر پیشخوان در سراسر این استان واگذار می‌شود.

اسماعیل هیبتیان در گفت‌وگو با فارس در شهرکرد، اظهار داشت: خدماتی از جمله مشترک‌پذیری، صدور قبض المثنی و امتیازبخشی به مشترکان به دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان واگذار خواهد شد.
وی بر ضرورت فرهنگ‌سازی در راستای اصلاح الگوی مصرف تأکید و بیان کرد: تاکنون افزون بر 16 هزار بروشور در راستای استفاده از روش‌های صحیح مصرف در بین مشترکان گاز در این استان توزیع شده است، همچنین افزون بر 12 هزار دفترچه تحریریه با پیامک‌های صرفه‌جویی در بین دانش‌آموزان توزیع شده است.
هیبتیان در ادامه از توزیع 148 هزار و 177 انشعاب در سطح این استان خبر داد و گفت: از این تعداد 91 هزار و 980 انشعاب شهری و 56 هزار و 207 انشعاب روستایی در بین مشترکان این شرکت توزیع شده است.

 

پيام تسليت

 

 

همكار گرامي افشين زارعي

درگذشت برادر گراميتان را به شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات براي آن مرحوم و صبر جميل براي بازماندگان مسئلت مي نمائيم.

هيئت مديره انجمن صنفي دفاتر پيشخوان و دفاتر استان

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه, 29 تیر 1391 ساعت 06:44)

 

اطلاعيه

همكاران گرامي آدرس پرتال امور مالياتي مشاغل خودرويي به شرح زير تغيير نمود.

 

10.249.8.200.8080

 

واگذاری ثبت‌نام متقاضیان مسکن مهر به دفاتر پیشخوان دولت

jalali0

قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت گفت: بر اساس توافق با وزارت مسکن و شهرسازی، قرار است ثبت نام مسکن مهر به دفاتر پیشخوان دولت منتقل شود.

عبدالله جلالی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: بر اساس توافق با وزارت مسکن و شهرسازی، قرار است ثبت نام مسکن مهر به دفاتر پیشخوان دولت منتقل شود.
قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور افزود: پیش از این نیز با وزارت مسکن و شهرسازی در این خصوص توافق شده بود؛ اما در انتقال مطالب به یکدیگر ایراداتی وجود داشت که باعث به تعویق افتادن این کار شد و قرار است در جلسه‌ تازه‌‌ای در وزارت مسکن این موضوع را حل کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که دیگر مسکن مهر در دفاتر پستی ثبت نام نخواهد شد؟ گفت: هم پست و هم کانون دفاتر پیشخوان این خدمت را ارائه خواهند داد؛ اما قرار است در جایی که دفاتر هستند، اولویت با دفاتر باشد.

آخرین بروزرسانی (یکشنبه, 18 تیر 1391 ساعت 12:53)

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

اوقات شرعی

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 2 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 80
محتوا : 81
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 17948
ارائه نظر و پیشنهاد