دوشنبه, 07 اردیبهشت 1394
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه

فراخوان شناسایی دفاتر پیشخوان شهری و روستایی استان کردستان

farakhan
به اطلاع دفاتر پیشخوان استان کردستان اعم از شهری و روستایی (ICT) می‌رساند، پیرو هماهنگی انجام شده با استانداری استان کردستان ضرورت دارد کلیه دفاتر خدمات دهنده در استان مذکور در فراخوان زیر شرکت نمایند.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، بر همین اساس اطلاعات دفاتر مشارکت کننده به کارگروه استانداری جهت برنامه ریزی های آتی اریه خواهد شد.
همچنین واگذاری خدمات به دفاتر بر پایه اطلاعات دفاتری که در این فراخوان ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
زمان مشارکت از تاریخ 93/5/14 لغایت 93/5/17 می‌باشد.

همچنین با توجه به اینکه برای دفاتر ICT روستایی کد اختصاصی سامانه پیشخوان صادر شده است، لذا خواهشمند است این افراد جهت ثبت نام در فراخوان از کد مذکور استفاده نمایند.

لیست اسامی

ورود به صفحه ثبت نام در فراخوان

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 14 مرداد 1393 ساعت 09:46
 

اطلاعیه

فاز اول چک الکترونیکی از آذرماه در همه بانک‌ها به بهره‌برداری می‌رسد/ تشریح  جزئیات اقدام بانک مرکزی
شنبه, 11 مرداد 1393 ساعت 10:08

 

Check-Electronic
دبیرکل بانک مرکزی با اشاره به اقدامات انجام‌شده و در حال اجرا برای اتمام مراحل راه‌اندازی سامانه چک الکترونیکی(چکاوک) گفت: از اول آذرماه امسال فاز ابتدایی این سامانه به طور کامل آغاز و تمامی چک‌ها در چکاوک پردازش می‌شود.

محمود احمدی دبیرکل بانک مرکزی جمهوری اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به گزارش‌ ارسالی از عملکرد بانک در برنامه آزمون سامانه ساکن‌سازی فیزیک چک (چکاوک) و ضمن تأکید مجدد بر اهمیت استقرار این سامانه به عنوان یکی از اجزای مهم پیش‌بینی شده در طرح استقرار نظام جامع پرداخت در کشور، اظهارداشت: برگزاری جلسات شناخت پروژه و تشریح مستندات لازم برای شبکه بانکی کشور از مهر 92، تعیین بانک صادرات ایران به عنوان بانک معین پروژه جهت تبیین موضوع و تشریک مساعی با بانک مرکزی در تعیین و تثبیت فرآیندهای عملیاتی چکاوک از جمله اقدامات انجام شده است.
وی افزود: برگزاری جلسات آموزشی مورد نیاز برای مدرسان بانک‌ها و تشریح مستندات کاربری سامانه، آزمون سامانه با همکاری 10 بانک منتخب (ملی، تجارت، ملت، سپه، صادرات، مسکن، رفاه کارگران، سامان، اقتصاد نوین و پاسارگاد) تا 14 بهمن 92، آماده‌سازی نسخه اولیه سامانه چکاوک در اردیبهشت ماه سال جاری و آزمون سامانه از تاریخ 20/2/93 لغایت 31/2/93 در 10 شعبه منتخب از تمامی بانک‌ها از اقدامات دیگری است که در این مدت انجام شده است.
دبیر کل بانک مرکزی احمدی با اشاره به مرحله جدید برنامه‌ بانک مرکزی برای سامانه چکاوک اظهارداشت: از 4 مرداد ماه تا 15 شهریور چهار مرحله آزمون برگزار می‌شود؛ آزمون با استفاده از گواهی‌نامه‌های اعطایی نظام مدیریت امنیت داده (نماد) در شعب منتخب بانک‌ها و سه مرحله آزمون با افزایش تدریجی تعداد شعب مشارکت‌کننده و بدون استفاده از گواهی‌نامه‌های یاد شده برگزار خواهد شد.
احمدی تاکید کرد: پس از برگزاری این چهار آزمون سامانه چکاوک با پردازش تدریجی چک‌ها و انجام تسویه بین بانکی آنها از اول مهر تا 30 آبان ماه به طور همزمان با فعالیت اتاق پایاپای و اسناد بانکی عملیاتی می‌شود و در نهایت از اول آذر ماه امسال فاز ابتدایی سامانه چکاوک به طور کامل آغاز و تمامی چک‌ها در سامانه چکاوک پردازش می‌شود.

آخرین بروزرسانی (شنبه, 11 مرداد 1393 ساعت 06:22)

 

پیام تبریک

 

عید فطر است و دلم غرق تماشاست
یاد آن ماه عزیزی که به حق اوج تمناست
سائل درگه عشقم که امید است بر آن
هر چه طالب شوم از او همان لحظه مهیاست

 

عید فطر بر تمامی همکاران مبارک

 

 

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان کردستان

 

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 06 مرداد 1393 ساعت 03:32)

 

اطلاعیه

هفته آینده؛ فراخوان اتصال دستگاه‌های خودپرداز شبکه دفاتر به سوئیچ بانک رفاه

سه شنبه, 31 تیر 1393 ساعت 08:57

bank refahهفته آینده فراخوان اتصال دستگاه‌های خودپرداز شبکه دفاتر پیشخوان دولت به سوئیچ بانک رفاه برگزار می‌شود.

به گزارش بانکداری الکترونیک دفاتر پیشخوان، نظر به هماهنگی انجام شده با بانک رفاه، طی هفته آینده فراخوان اتصال دستگاه‌های خودپرداز شبکه دفاتر پیشخوان دولت به این بانک برگزار می‌شود، لذا ضرورت دارد تا دفاتر نسبت به اقدام به موقع در این خصوص اقدام نمایند.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 01 مرداد 1393 ساعت 09:57
 

اطلاعیه

تعرفه مکالمات و پیامک سیم‌کارت اعتباری ایرانسل افزایش یافت
شنبه, 04 مرداد 1393 ساعت 15:57

irancell
تعرفه مکالمات و پیامک سیمکارت اعتباری ایرانسل افزایش یافت. تماس داخل شبکه از دقیقه‌ای ۶۲۰ ریال به دقیقه‌ای ۶۶۹ ریال و تعرفه پیامک لاتین از ۱۶۰ ریال به ۱۹۹ ریال تغییر کرد.

به گزارش فارس، اپراتور دوم تلفن همراه به تازگی تعرفه‌های مکالمه سیم‌کارت اعتباری خود را افزایش داده است.
به این ترتیب تماس داخل شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به ایرانسل دیگر) که پیش از این دقیقه‌ای 620 ریال بود اکنون به دقیقه‌ای 669 ریال افزایش یافته است.
همچنین تماس خارج شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به خط ثابت) که پیش از این دقیقه‌ای 852 ریال بود اکنون به 799 ریال تغییر کرده است.
تماس خارج از شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به دیگر خطوط تلفن همراه) نیز از 852 ریال به 929 ریال تغییر کرده است.
تعرفه پیامک فارسی این اپراتور نیز در گذشته 100 ریال بود که اکنون به 105 ریال افزایش یافته است؛ تعرفه پیامک لاتین نیز از 160 ریال به 199 ریال تغییر کرده است.

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 5 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 85
محتوا : 85
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 42393
ارائه نظر و پیشنهاد