چهارشنبه, 12 شهریور 1393
خانه

صفحه اصلی

اطلاعيه

آخرین بروزرسانی (یکشنبه, 15 مرداد 1391 ساعت 06:48)

 

اطلاعيه

آخرین بروزرسانی (یکشنبه, 15 مرداد 1391 ساعت 06:41)

 

برگ زرین کارگروه به دفاتر پیشخوان دولت

در پی صدور مجوز فعالیت شبکه حمل و نقل دفاتر پیشخوان (GPI) از سوی کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان، بابک درخشان مدیرعامل شرکت GPI نامه ای به روابط عمومی کانون سراسری ارسال کرد که متن آن به شرح زیر است:

ضمن عرض تبریک و تهنیت بمناسبت فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان

شبکه حمل و نقل دفاتر پیشخوان دولت GPI با توجه به مصوبه مجری درگاه بند (3-4) و اساسنامه ثبتی با اتکاء به شبکه دفاتر در سراسر کشور با سهامداری 31 شرکت استانی و تعدادی از دفاتر فعالیت خود را در تیر ماه سال 89 آغاز نمود.در این راستا جهت راه اندازی واحدهای اجرایی از مسئولین دفاتر فعال پستی دعوت  به همکاری گردید که در این امر نقش بسزایی داشته و دارند.
خوشبختانه پس از گذشت 2 سال تلاش بی وقفه همکاران در واحد های قبول تا توزیع اینک برگ زرینی از کارگروه راهبری کشور با مساعدت روسای کارگروه جناب آقایان دکتر بزرگیان، سردار رویانیان، مهندس نعمتی و ... تقدیم دفاتر پیشخوان دولت گردید.
با عنایت به مجوز صادره جهت بستر سازی و بالا بردن سطح کیفی خدمات قبول تا رهسپاری داخله و خارجه محمولات در این شبکه جلسات متعدد کمیته راهبردی که متشکل از کارشناسان (هیات مدیره کانون، هولدینگ و GPI) تشکیل گردید که انشاالله حداکثر سود حاصله در ارائه خدمات پستی GPI در دفاتر حاصل گردد.
در خاتمه به استحضار کلیه همکاران در اقصی نقاط میهن اسلامی میرساند جهت ورود به اپراتور دوم پستی کشور هم اکنون نیازمند حضورتان در شبکه همیشه فعال GPI میباشیم.

 

خبر

 

لزوم حذف پیش ثبت‌نام رایتل/ نباید در فروش سیم‌کارت محدودیت باشد

 

معاون رگولاتوری گفت: هنوز از عرضه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل خبری نیست و این اپراتور باید کم کم مانند دو اپراتور دیگر مرحله پیش ثبت نام سیم‌کارت را حذف کند و محدودیتی در تعداد واگذاری نداشته باشد.

حسن رضوانی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: اپراتور سوم به تناسب نیاز برای ارائه خدمات امور مشترکین و نمایندگی‌های خود، با دفاتر پیشخوان دولت در حال امضای قرارداد است.
معاون نظارت و بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: همچنان که هم‌اکنون یک کال سنتر (مرکز تماس) برای پاسخگویی به مشترکان خود دارد و باید به مرور این مرکز را متناسب با توسعه شبکه، توسعه دهد.
وی با اشاره به دو مرحله‌ای بودن فروش سیم‌کارت رایتل، گفت: همچنین قاعدتاً باید کم‌کم پیش ثبت‌نام برای واگذاری سیم‌کارت رایتل از بین برود.
رضوانی توضیح داد: اگرچه این تصمیم در حیطه مسئولیت‌های مدیران رایتل است اما باید سلیقه واگذاری رایتل، متناسب با توسعه شبکه باشد و مانند دو اپراتور دیگر بازار، دیگر محدودیتی در واگذاری‌ها وجود نداشته باشد.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری همچنین در خصوص عرضه سیم‌کارت‌های اعتباری، گفت: فعلاً از ارائه سیم کارت‌های اعتباری رایتل خبری نیست.
وی گفت: زمان واگذاری اعتباری بر اساس طرح تجاری مدیران اپراتور خواهد بود.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 10 مرداد 1391 ساعت 08:18)

 

خبر

logo sherkat_Gaz

واگذاری فعالیت‌های خدماتی شرکت گاز به دفاتر پیشخوان چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: تا پایان سال 92 تمام فعالیت‌های خدماتی این شرکت به دفاتر پیشخوان در سراسر این استان واگذار می‌شود.

اسماعیل هیبتیان در گفت‌وگو با فارس در شهرکرد، اظهار داشت: خدماتی از جمله مشترک‌پذیری، صدور قبض المثنی و امتیازبخشی به مشترکان به دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان واگذار خواهد شد.
وی بر ضرورت فرهنگ‌سازی در راستای اصلاح الگوی مصرف تأکید و بیان کرد: تاکنون افزون بر 16 هزار بروشور در راستای استفاده از روش‌های صحیح مصرف در بین مشترکان گاز در این استان توزیع شده است، همچنین افزون بر 12 هزار دفترچه تحریریه با پیامک‌های صرفه‌جویی در بین دانش‌آموزان توزیع شده است.
هیبتیان در ادامه از توزیع 148 هزار و 177 انشعاب در سطح این استان خبر داد و گفت: از این تعداد 91 هزار و 980 انشعاب شهری و 56 هزار و 207 انشعاب روستایی در بین مشترکان این شرکت توزیع شده است.

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

اوقات شرعی

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 3 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 82
محتوا : 84
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 21138
ارائه نظر و پیشنهاد