پنجشنبه, 12 شهریور 1394
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه فوری

بسمه تعالی

 

 

قابل توجه مدیران دفاتر استان کردستان

 

 

بنا به دستورمدیریت  محترم شرکت پست استان کردستان دفاتر جهت تهیه ملزومات پستی خود اعم از تمبر،پاکت و غیره و همچنین جهت تسویه حساب کامل خدمات پستی و تاییدیه تحصیلی تا مورخه پنج شنبه 25/12/90 فرصت دارند به ادارات پست شهرستان مراجعه و اقدام نمایند در غبر اینصورت ادارات فوق هیچگونه مسئولیتی در قبال تاخیر دفاتر ندارند این اطلاعیه به منزله بخشنامه رسمی میباشد.

 

 

 

                                          انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان کردستان

 

 

 

 

واگذاري 7خدمت جديد به دفاتر پيشخوان خدمات دولت

 

7خدمت جديد شرکت آب و فاضلاب کشور به دفاتر پيشخوان خدمات دولت واگذار می گردد.

دومین جشنواره فن آوري اطلاعات صنعت آب و فاضلاب کشور با محورهای واگذاری خدمات آب و فاضلاب به بخش خصوصی از طریق دفاتر پیشخوان، بررسی شیوه های ارائه خدمات غیرحضوری آب و فاضلاب به مشترکین و... با حضور مديران عامل و معاونین شرکت های آب و فاضلاب سراسرکشور، دکتر بزرگیان معاونت نوسازی و تحول اداری ریاست جمهوری و مهندس فلاح رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت؛ 2و3 اسفند ماه سال جاری در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، مهندس سيد مهدي ثمره هاشمي مدير عامل شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور در این همایش عنوان كرد: بر اساس تفاهمنامه منعقده في مابين شرکت آب و فاضلاب کشور و معاونت نوسازي و تحول اداري رياست جمهوري، 7خدمت جديد به دفاتر پيشخوان دولت واگذار خواهد شد.
وی افزود: حداكثر تا دو سال آينده پرداخت 90درصد قبوض آب و فاضلاب می بایست الكترونيكي گردد.
هاشمي همچنين اظهار كرد: بكارگيري فناوري اطلاعات درصنعت آب و فاضلاب منجر به جلوگيري از اتلاف وقت و تخلفات اداري و مالي خواهد شد.
وي در ادامه تاكيد كرد: ايجاد شبكه اطلاعات رايانه اي يكپارچه و منسجم می بایست در دستور كار دفتر آمار و فناوري اطلاعات آبفاي كشور قرار گيرد.
مدير عامل شركت مهندسي آبفاي كشور در پايان گفت: نياز به سرمايه گذاري بيشتر در بخش فناوري اطلاعات و گسترش خدمات الكترونيك احساس می گردد.

شبکه دفاتر تا پايان سال به 20هزار دفتر خواهد رسيد
در ادامه اين مراسم، دکتر بزرگيان معاون نوسازي و تحول اداري معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري در خصوص اهداف كارگروه فاوا جهت ارائه خدمات الكترونيك به ایراد سخن پرداخت.
وي ضمن بيان اينكه با تفاهمنامه به امضا رسيده مابين معاونت توسعه مديريت رياست جمهوري و شركت توسعه منابع آب قرار است این شرکت 7خدمت را به دفاتر پیشخوان دولت ارائه کند، تصریح کرد: قرار است تا سه ماهه نخست سال 91 این خدمات به 40خدمت افزایش یابد و به صورت الكترونيكي به مردم ارائه گردد.
وي همچنين در خصوص برنامه هاي كارگروه فاوا در خصوص پيشخوان ها در سراسر كشور گفت: در نظرداريم تا در برنامه پنجم توسعه، تعداد پيشخوان ها را از 18 هزار تعداد فعلي به مرز 30هزار برسانيم، همچنين در نظر داريم تا پايان سال 90 دو هزار دستگاه پيشخوان ديگر اضافه كنيم.
وی تصریح کرد: انتظار ما از دفاتر فناوري اطلاعات ارائه خدمات بيشتر است كه با به كارگيري نيروهاي انساني متخصص و با تجربه، اين امر محقق خواهد شد.
گفتنی است در اين جشنواره تفاهمنامه اي با حضور بزرگيان معاون نوسازي و تحول اداري معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري و ثمره هاشمي مدير عامل شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور براي ارائه خدمات پيشخوان دولت در شركتهاي صنعت آب و فاضلاب به امضا رسيد.

آخرین بروزرسانی (یکشنبه, 07 اسفند 1390 ساعت 07:49)

 

اطلاعیه فوری

به اطلاع کلیه همکاران دفاتر پیشخوان استان کردستان میرساند بنا به دستور کارگروه وبا توجه به اخطاریه پست بانک دفاتری که تا پایان مورخه 20/12/1390 نسبت به تسویه حساب اقساط معوقه خود اقدام ننمایند کلیه خدمات آنها قطع خواهد شد. این اطلاعیه به منزله بخشنامه رسمی میباشد.

                                              انجمن صنفی استان کردستان

 

انتخابات انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان کردستان

 

http://www.up.98ia.com/images/7xb48xfnurg8ascjgh.jpg

http://www.up.98ia.com/images/fgyn9mqd6wxnh24j6f8d.jpg

آخرین بروزرسانی (شنبه, 15 بهمن 1390 ساعت 07:50)

 

بخش نامه پستی

http://www.up.98ia.com/images/armnu1gwzetorsz14aj.zip

http://www.up.98ia.com/images/app0hylhg88jx4vmks.zip

دفاتر محترم لینک های بالا را ذخیره نمائید.

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 2 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 104
محتوا : 33
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 10006
ارائه نظر و پیشنهاد

محبوب ترین ها
آخرین اخبار