شنبه, 03 آبان 1393
خانه

صفحه اصلی

بخش نامه پست

بخش نامه هاي جديد پستي دفاتر محترم آدرس هاي زير را وارد كرده و تصاوير را ذخيره كنيد

http://www.up2.98ia.com/images/62004523427092220529.jpg

http://www.up2.98ia.com/images/45289377283520277991.jpg

http://www.up2.98ia.com/images/99762370781552263589.jpg

http://www.up2.98ia.com/images/71512127565825090454.jpg

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 03 مهر 1391 ساعت 08:13)

 

تسليت

همكار گرامي


جناب آقاي حاج يداله اردلان زاده درگذشت فرزند گراميتان را خدمت شما و خانواده محترمتان تسليت عرض نموده و از خداوند متعال براي آن مرحوم علو درجات و براي بازماندگان صبر جميل آرزومنديم روانش شاد و يادش گرامي باد

انجمن صنفي دفاتر پيشخوان استان كردستان

آخرین بروزرسانی (شنبه, 01 مهر 1391 ساعت 14:56)

 

اطلاعيه

بسمه تعالي

قابل توجه همكاران محترم دفاتر پيشخوان


احتراماً به استحضار مي رساند با توجه به توافق صورت گرفته با بيمه توسعه جهت اخذ نمايندگي كامل با كد مستقل خواهشمند است همكاران عزيز جهت كسب اطلاعات بيشتر با خانم فيض بخش تماس حاصل نمائيد.

شماره تماس 6664440

09181737712

 

اطلاعيه واگذاري دستگاههاي خودپرداز

فرخوان ثبت نام جهت واگذاري دستگاهاي خودپرداز

pishkhan atm-farakhan به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت استان های اصفهان، مازندران، فارس، کردستان، قم و یزد می رساند؛ فراخوان واگذاری دستگاه های خودپرداز به سه روش امانی، اجاره به شرط تملیک و نقدی از امروز یکشنبه  19/6/91 آغاز و تا روز شنبه مورخ 29/6/91 ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، همچنین دفاتری که دستگاه خودپرداز داشته و قصد استفاده از سوئیچ پیشخوان را دارند، می توانند در این طرح شرکت نموده و طرح اتصال به سوئیچ را انتخاب نمایند.
گفتنی است دفاتری که در فاز اول در استان های تهران، البرز، قزوین و کرمانشاه شرکت کرده اند، نیز می توانند در طرح های جدید مشارکت نموده و از مزایای آن بهره مند گردند و نسبت به تغییر فرم مشارکت اقدام و تقاضای خود را به کانون ارائه نمایند.
در این راستا از دفاتر متقاضی درخواست می گردد جزئیات اولیه را قبل از تکمیل فرم به دقت مطالعه نموده و پس از تکمیل ثبت نام، کد رهگیری خود را جهت پیگیری یادداشت نمایند.
یادآوری می گردد در صورتی که ظرفیت، قبل از پایان زمان مقرر تکمیل گردد به منزله پایان ثبت نام خواهد بود و مازاد متقاضیان در فاز سوم قرار خواهند گرفت.

دفاتر محترم براي ثبت نام به سايت http://mahdispayab.ir مراجعه نمايند

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 21 شهریور 1391 ساعت 08:07)

 

اخبار

واگذاری خدمات امور مشترکین دستگاه‌های اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت

sadri

مدیرکل دفتر فناوری و اطلاعات استانداری کردستان گفت: با توجه به دستورالعمل دولت دستگاه‌های اجرایی استان باید برخی از خدمات اداری، خدماتی و امور مشترکین خود را به دفاتر پیشخوان دولت‌ واگذار کنند.

به گزارش فارس از سنندج، خشایار صدری در بیست و دومین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت استان در سنندج ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اساسنامه تشکیل دفاتر پیشخوان دولت، همه دستگاه‌های دولتی موظف به همکاری با این دفاتر به منظور واگذاری و انتقال بخشی از امورات اداری و امور مشترکین خود شده‌اند.
به گفته وی، براساس این دستورالعمل بیش از 6 نوع خدمت و امور اداری دستگاه‌های دولتی، برای کاهش تصدی‌گری و کاهش حجم کارهای اداری به تدریج به دفاتر پیشخوان واگذار می‌شود.
مدیرکل دفتر فناوری و اطلاعات استانداری کردستان تصریح کرد: به همین منظور تاکنون خدمات امور مشترکین و برخی از امور اداری شرکت‌های مخابرات، ثبت اسناد، گاز و امور مالیاتی واگذار شده است.
به گفته صدری، خدمات امور مشترکین و برخی از امور اداری دستگاه‌های اجرایی نظیر ثبت‌احوال، آب، برق و خدمات امور مشترکین بیمه خدمات درمانی و نیروهای مسلح در سطح استان نیز در شرف واگذاری است.
وی از عدم همکاری برخی از دستگاهای اجرایی با این کارگروه انتقاد کرد و بر لزوم تسریع در واگذاری امور اداری و مشترکین دستگاه‌های اجرایی بر اساس دستورالعمل دولت تاکید کرد.
وی در پایان از مدیران اجرایی عضو کارگروه پیشخوان دولت استان خواست به منظور اتخاذ تصمیمات و راهکارهای مورد نیاز به صورت فعال در جلسات کارگروه حضور داشته باشند.
گفتنی است؛ تعیین نرخ خدمات دفاتر پیشخوان دولت از سوی شرکت مخابرات، نحوه محاسبه مالیات بر ارزش افزوده خدمات دفاتر پیشخوان دولت و قوانین و مقررات انتقال و تغییر مکان و جابجایی دفاتر پیشخوان در سطح استان از جمله مواردی بود که در این جلسه با حضور اعضای کارگروه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

اوقات شرعی

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 2 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 88
محتوا : 89
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 25466
ارائه نظر و پیشنهاد