یکشنبه, 06 اسفند 1396
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه

قابل توجه کلیه دفاتر نرخ نامه خدمات امور مالیاتی بشرح ذیل اعلام می گردد که خواهشمند است رعایت گردد و هرگونه تغییر در نرخ نامه از طریق همین سایت اعلام می گردد لذا گران فروشی و کم فروشی باعث قطع دسترسی دفاتر می گردد.

1 اظهارنامه مشاغل گروه سوم 12000 تومان

2 اظهارنامه مشاغل گروه دوم 14000 تومان

3 اظهارنامه مشاغل گروه اول 20000 تومان

4 اظهارنامه حقوقی 30000 تومان

اظهارنامه املاک ثبت نام در سامانه 5000 تومان و مرحله ثبت اظهارنامه 12000 تومان و درصورت اضافه کردن مستاجر های بعدی به ازای هر مستاجر 2000 تومان اضافه گردد.

آخرین بروزرسانی (جمعه, 19 خرداد 1396 ساعت 04:23)

 

اطلاعیه

بسمه تعالی

قابل توجه کلیه دفاتر پیشخوان استان کردستان به استحضار می رساند جهت پالایش و بروز رسانی یوزر پسوردهای مربوط به اظهارنامه مشاغل حقیقی و حقوقی و املاک کلیه دفاتر پیشخوان سطح استان غیر فعال خواهد بود تا کلیه دفاتر اقدام به ارسال مدارک اعلام شده کاربرهای خود طبق اطلاعیه قبلی اقدام نمایند لذا یوزهای دفاتری فعال می گردد که مدارک لازم را ارسال کنند در ضمن دفاتری که یوز و سیستم خود را در اختیار اشخاص غیر کاربر دفتر قرار دهند به محض شناسایی دسترسی آنان قطع خواهد شد و تا سال بعدی فعال نخواهد گردید.همچنین در مورد مشاغل خودرویی دفاتری که اقدام به جمع آوری مدارک خودرو از سازمانها و نهادهای مختلف مانند تاکسی رانی - پایانه و دیگر سازمانها نمایند یا اشخاصی از سازمانهای مذکور با آنها همکاری نمایند سامانه مشاغل خودرویی آنان تا پایان فصل مالیاتی مشاغل خودرویی قطع و فعال نخواهد گردید لذا مسئولیت ناشی از این امر بعهده مسئول دفتر خواهد بود.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 05:55)

 

اطلاعیه

برنامه آموزش اظهارنامه های مالیاتی (بازنشر)

مشاهده در قالب PDF چاپ

 

برنامه آموزش اظهارنامه های مالیاتی بند الف ، ب و ج برگزار می گردد که زمان برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد

1-هر دفتر می بایستی نسبت به ارسال کپی پروانه با تاریخ اعتبار (حداقل تا خرداد 96 ) دفتر و معرفی کاربران حداکثر 2 نفر به پیوست کپی کارت ملی کاربران اقدام نماید .

تبصره 1: برای کاربران بالای 2 نفر این امر با بررسی دبیرخانه کارگروه دفاتر پیشخوان و انجمن  و پس از تأیید مجوز حضور دردوره صادر خواهد شد .

تبصره 2:دفاتری که در خصوص اعتبار پروانه دفتر مشکل دارند می بایستی از کارگروه دفاتر پیشخوان مستقر در استانداری معرفی نامه ارائه نمایند.

شایان ذکر است در صورت وجود هرگونه مغایرت در ارائه اطلاعات، استانداری و انجمن با دفاتر خاطی برخورد خواهد نمود.

فرم تقاضا      (دریافت فرم)

معرفی نامه (دریافت فرم)

فرم تعهدنامه (دریافت فرم)

نکات مهم:

- کلیه دفاتری که در سال های گذشته نسبت به دریافت نام کاربری اقدام نموده اند نیاز به شرکت در کلاس آموزشی نداشته  و می تواند از نام کاربری قبلی خود استفاده نمایند منوط به ارسال مجدد فرم کاربر و اگر کاربر تغییر نموده اطلاعات کاربر قبلی و کاربر جایگزین بصورت یک پرونده فرستاده شود و روی فرم نوشته شود تغییر کاربر(بدیهی است در صورت تغییر MAC صرفا فرم معرفی کاربر تحویل داده شود)

- زمان تحویل مدارک تا تاریخ 96/03/05 خواهد بود.

تحویل مدارک دفاترشهرستان ها از طریق پست به آدرس خ فجر پائین تر از بانک ملت پ45 دفتر پیشخوان مروتی کد پستی 6618695354 و دفاتر شهرستان سنندج بطور حضوری تحویل دفتر آقای مروتی داده شود.

کلیه اقدامات لازم هنگامی نهایی می شود که دفاتر مذکور مبلغ 30000 تومان به حساب انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان کردستان به شماره حساب 15013403/10 بانک ملت واریز نمایند.

دفاتری که هیچ گونه تغییری  نه در کاربر و نه در سیستم دفتر نداشته و یوز پسورد فعال دارند فقط مدارک ارسال کنندو نیازی به واریز وجه ندارند وجه واریزی مربوط به دفاتریست که کاربر جدید هستند یا با تغییر کاربر و یا mac آدرس سیستم را شامل شده اند.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 07:44)

 

اطلاعیه

 

اطلاعیه