چهارشنبه, 24 مرداد 1397
خانه

صفحه اصلی

اطلاعیه

بسمه تعالی
به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان استان کردستان می رساند بنا به گفته مدیران شرکت ارتباطات سیار دفاتر تا 24 ساعت فرصت دارند که نسبت ارسال اسکن مدارک اقدام نمایند در غیر اینصورت شبکه همراه آنان قطع می گردد لذا خواهشمند است هرجه سریعتر اقدام نماید.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 22 خرداد 1396 ساعت 10:34)

 

اطلاعیه

بسمه تعالی
به اطلاع آن دسته از دفاتر می رساند که مدارک کاربران اظهارنامه مالیاتی را علارغم اطلاعیه های قبلی با وجود زمان کافی و وافی ارسال ننمودن اداره کل امورمالیاتی تا روز یکشنبه تاریخ 1396/03/21 فرصت دادند تا نسبت به ارسال مدارک به آقای مروتی اقدام نمایند تا دسترسی کاربران مذکور قطع نگردد لذا هرچه سریعتر نسبت به ارسال مدارک اقدام نمایند ضمناً وصل مجدد منوط به دریافت مدارک و مراجعه کاربر و ارائه کارت ملی به اداره امور مالیاتی شهرستان واحد فناوری مربوطه می باشد.
آدرس ارسال مدارک سنندج میدان غفور خ فجر پائین تر از بانک ملت دفتر پیشخوان مروتی کد پستی 6618695454

فرم تقاضا      (دریافت فرم)

معرفی نامه (دریافت فرم)

فرم تعهدنامه (دریافت فرم)


آخرین بروزرسانی (جمعه, 19 خرداد 1396 ساعت 04:21)

 

اطلاعیه

بسمه تعالی
به اطلاع کلیه دفاتر استان کردستان می رساند کلاس آموزش اظهارنامه مشاعل و املاک روز پنجشبه مورخ 96/03/18 رأس ساعت 5 در سالن آمفی تأتر سازمان امور مالیاتی واقع در خ امام خمینی برگذار می گردد حضور یک کاربر از دفاتر الزامی می باشد و بنا به گفته مدیران محترم سازمان امور مالیاتی عدم حضور کاربران منجر به غیر فعال شدن یوزر آنان می گردد. کاربری که در کلاس حضور می یابد موضوعات مربوطه را به کاربر دیگر دفتر انتقال دهد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 16 خرداد 1396 ساعت 12:39)

 

اطلاعیه

دفاتری که اقدام به ارسال مدارک کاربران مالیاتی خود نکرده اند توجه داشته باشید عدم دریافت مدارک به منزله تغییر کاربر و عدم حضور وی در دفتر پیشخوان دولت می باشد و طی هفته پیش رو یوزرهای مذکور غیر فعال می گرددند.
 

اطلاعیه مهم

بسمه تعالی

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان استان می رساند در مورد اظهارنامه مشاغل خودرویی طبق ابلاغیه کانون کشوری هر دفتری با مراجعه به سازمانها و نهادها و اتحادیه های مربوطه مانند تاکسی رانی - پایانه ها - اتحادیه وانت داران و امسال آن اقدام به گماردن نماینده و یا با همکاری شخصی از سازمانهای مذکور اقدام به جمع آوری مدارک و پرونده های مالیاتی کند به محض شناسایی و بدون اخطار دسترسی سامانه وی قطع خواهد گردید و تا پایان فصل اظهارنامه مالیاتی برقرار نخواهد شد.در ضمن رعایت نرخنامه ها در مورد کلیه اظهارنامه ها مالیاتی الزامی میباشد گران فروشی و کم فروشی نیز تخلف محسوب می گردد و منجر به قطع دسترسی دفاتر مذکور می گردد لذا مسئولیت عواقب امر به عهده مسئول دفتر خواهد بود.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه, 10 خرداد 1396 ساعت 04:19)

 
تغیر سایز فونت صفحه
ارتباط با مدیریت از طریق یاهو

خبرنامه

نام:

ایمیل:

نظرسنجی
برای چه کاری به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه می کنید؟
 
حاضرین در سایت
ما 13 مهمان آنلاین داریم
پایگاه های رسمی کشور
آمار سایت
اعضا : 7760
محتوا : 98
لینک وب ها : 21
بازدیدکنندگان : 50804
ارائه نظر و پیشنهاد

محبوب ترین ها
آخرین اخبار